Generalni asystenci praca w hotelach Anglia - praca od zaraz.

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

24 lip 2019, 14:50

Kraj: Wielka Brytania Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774 .

OPIS STANOWISKA
Zadania general assiastant to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

WYMAGANIA
- gotowość do wyjazdu w 7-10 dni od interview
- komunikatywna/dobra znajomość j. angielskiego
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- pracowitość
- uczciwość

NASZA OFERTA
Wynagrodzenie wyniesie 8,21 GBP/h brutto. Hotele oferuję dużo godzin pracy oraz darmowe wyżywienie podczas pracy. Hotele zapewniają tanie zakwaterowanie, 48 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.
Hotele oferują kontrakt na 3, 6 lub 12 miesięcy. Praca również dla par.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 574 701 284