ŚLUSARZE - praca Niemcy - BEZ języka niemieckiego! od zaraz

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

23 lip 2019, 16:59

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako:

ŚLUSARZ - praca Niemcy - wysokie zarobki! BEZ języka niemieckiego

Miejsce: Niemcy, zach lub południowe

Nr referencyjny: DE-SLU/2019

Obowiązki:

• prace ślusarskie przy konstrukcjach metalowych

Wymagania:

• doświadczenie

• BEZ języka

• auto na wyjazd - mile widziane

Nasza oferta:

niemiecka umowa o pracę
możliwość zaliczek
dodatek za nadgodziny
zakwaterowanie
wynagrodzenie zawsze na czas!
opieka polskojęzycznych koordynatorów
długa współpraca

Kontakt: 517 362 797