Obsługa automatów spożywczych w Zielonej Górze

Oferty pracy w Zielonej Górze
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

22 lip 2019, 20:35

Ogólnopolska firma z branży vendingowej
poszukuje kandydata na stanowisko:

Zaopatrzeniowiec Automatów Vendingowych

Opis stanowiska:
- dostawa produktów spożywczych z magazynu do wybranych punktów sprzedaży
- podstawowy serwis urządzeń do sprzedaży żywności i napojów gorących
- profesjonalna obsługa powierzonych punktów sprzedaży
- dbanie o wzorową czystość punktów sprzedaży
- dbanie o powierzone mienie

Wymagania:
- najważniejszymi cechami kandydata są: odpowiedzialność i zaangażowanie
- oczekujemy od kandydata zdolności manualnych i technicznych
- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
- wysoka kultura osobista – szukamy osób lubiących ład i porządek w miejscu pracy
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia techniczne
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, systemy lokalizacyjne)

Telefon: 504 044 993