Frezer CNC

Oferty pracy w Zielonej Górze
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

22 lip 2019, 20:21

Narzędziownia-Przylep jest producentem maszyn i urządzeń wspomagających wytwarzanie opakowań PET, między innymi pakowaczek, testerów, form rozdmuchowych i form wtryskowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: FREZER

Wymagania i obowiązki:

wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym;
znajomość rysunku technicznego;
praca na podstawie rysunku technicznego;
obsługa frezarki CNC, preferowane Hass VF, G-kody;
produkcja jednostkowa części maszyn.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę w pracy,
możliwość przyuczenia do zawodu,
ubezpieczenie grupowe,
dodatki świąteczne.

Telefon: 607 550 307