Specjalista ds. IT

Oferty pracy w Krakowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 16:15

Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Wymagane: Status studenta
Specjalista IT

Miejsce pracy: Kraków

Numer referencyjny: IT Kraków

Opis stanowiska:

Praca będzie polegała na obsłudze sieci lan fttx operatora internetowego oraz systemów informatycznych klientów biznesowych, instytucjonalnych.

Praca w siedziebie firmy oraz wyjazdowa w siedzibach klientów.

Na pełen etat

Forma zatrudnienia : umowa zlecenie, b2b, umowa o prace

Wymagania:

Znajomość stacji roboczych Windows, Linux

Znajomość usług typu Office 365, paketów anytwirusowych,

Znajomość zagadnień sieciowych Lan/WiFi/IPv4/VPN (Mikrotik,Ubiquiti,okablowanie, konfiguracja routerów, switchy)

Język angielski

Mile widzana znajomość pakietów programów graficznych oraz status studenta

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym i młodym zespole

Narzędzia potrzebne do pracy

Wynagrodzenie na czas

Szybki rozwój w kierunku administracji systemów IT

Kontakt: 123 502 222