Operator produkcji - wolne weekendy, wyższe stawki!

Oferty pracy w Częstochowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:38

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Jeżeli szukasz pierwszej pracy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Możliwość zobaczenia stanowiska pracy przed rozpoczęciem zatrudnienia!
Miejsce pracy: Częstochowa, Zawodzie-Dąbie

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Formowanie przewodów gumowych na gorąco
• Kontrola wizualna komponentów po obróbce termicznej

Oczekiwania
• Chęć do pracy w systemie III-zmianowym
• Możliwość pracy w wysokiej temperaturze
• Nie wymagamy doświadczenia!

Oferta
• Umowa o pracę
• Stawka godzinowa - nowe, wyższe stawki!
• Premia frekwencyjna oraz produkcyjna
• Opieka koordynatora i szkolenie stanowiskowe
• Odzież robocza
• Pakiet benefitów: karta Multisport, zniżki do pizzerii i darmowe wejście na basen

Dane kontaktowe:
Tel.: 668 192 466 lub 698 862 6 6
Adres biura: Aleja Wolności 1 (D.H Kwadraty) Częstochowa
Biuro czynne: pon.-pt., 9;00-16:00

Numer ref. OPR/007/AKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej