Re: dbanie oz drowie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
kamilka

29 kwie 2019, 15:23

Teraz jedzenie jest tak nafaszerowane chemią i ulepszaczami, że już nie wiem co jeść, a czego nie.
Awatar użytkownika
koskagosia

24 maja 2019, 12:41

Ja dość dużo tańczę, raz na jakiś czas zamawiam diety oczyszczające i oczywiście regularnie chodzę na badania okresowe.
Awatar użytkownika
Ggma

25 maja 2019, 07:22

Thx forum การตลาดออนไลน์
Awatar użytkownika
Zelkina

11 lip 2019, 21:14

Ogólnie o zdrowie trzeba dbać, a jeszcze bardziej o te psychiczne. moja znajoma nabawiła się depresji.Nie potrafiła z nią sobie poradzić. Depresja zaczęła jej niszczyć zdrowie fizyczne i to taki zamknięty krąg. Zaczęła się leczyć w ośrodku Medox w Nowym Modlinie. Bardzo ciche i spokojne miejsce. Świetni specjaliści i tam postawili ją na nogi.Dlatego zdrowa psychika jest bardzo ważna.
Awatar użytkownika
misi3k

15 lip 2019, 14:04

ja radzę zmienić kosmetyki na naturalne ... dzięki temu wasz organizm nie będzie zatruwany nie wiadomo czym! Teraz dostępne są nawet naturalne farby do włosów np. marki Color&Soin , które są na bazie zdrowych olejków. Farba Color Soin doskonale się nakłada, nie zawiera amoniaku i sprawia, że włosy są nawilżone i gładkie
Awatar użytkownika
filigranova

23 wrz 2019, 10:32

a ja bym radziła częściej się badać, dla kobiet bardzo ważna jest cytologia, powinno się ją robić raz w roku a jak podejrzewasz u siebie wirusa hpv to nawet częściej, można się teraz go też pozbyć stosując żel papilocare i ja właśnie jestem w trakcie tego leczenia
Awatar użytkownika
koko

27 wrz 2019, 09:43

Dbanie o zdrowie to także aktywność fizyczna, myślę że dużo daje aktywny tryb życia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Śląsk
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa