Pożyczka na firmę?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

26 wrz 2018, 19:49

Wiele firm zaczyna swoją działalność właśnie dzięki kredytom lub właśnie dzięki nim rozwijają się. Jeżeli nie wiesz gdzie oferują dobre warunki to zapoznaj się z ofertą w. Oferują nawet do 500 tyś , oprocentowanie już od 8,7 % i mało formalności.
Awatar użytkownika
nacel
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2018, 23:47

27 wrz 2018, 00:21

Pożyczka na firmę to całkiem poważna sprawa, dlatego myślę, że należałoby najpierw skonsultować się ze specjalistą w dziedzinie doradztwa finansowego jak http://krakowkredyty.pl/. Kiedyś sam skorzystałem z ich pomocy przed wzięciem kredytu i przyznam, że porady udzielone przez nich bardzo mi pomogły.
Awatar użytkownika
Kaja_
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2018, 11:45

27 sty 2019, 15:32

Witam, kredyt na firmę w moim przypadku otrzymałam przy pomocy doradcy finansowego, dzięki niemu wybrałam najkorzystniejsze oprocentowanie, natomiast źle sobie wyliczyłam moje wydatki, musiałam dobrać troszkę pieniążków, które potrzebne były mi na już, doradca polecił mi zaufaną firmę https://provemacredit.pl/?7483f2 tam otrzymałam pożyczkę, a pieniążki były 15 min na koncie. Transakcja przebiegła szybko bez większych formalności
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

17 lut 2019, 14:05

Jeżeli chodzi o pożyczkę dla firm, to ze swojej strony chciałbym Wam polecić oferte AasaDlaBiznesu , poniewaz sam z niej skorzystałem. Wybieracie interesującą Was kwotę, a następnie ilość rat. Jest to bardzo wygodne, wszystko załatwicie przez internet, nie wychodząc z domu. Co sądzicie o ich ofercie ? Czy ktos z Was z niej skorzystał ?
Awatar użytkownika
watchmenow
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:21

01 kwie 2019, 00:18

Ze swojej strony polecam sprintcash . Nie jedna osoba z mojego otoczenia z tego korzystała i wszyscy są zadowoleni. Mają jasne i przejrzyste warunki pobierania pożyczki. Niskie oprocentowanie i fajne raty również na plus.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

13 maja 2019, 11:08

Zamiast kredytów w firmie, dostepne są wynajmu, na przykład samochodów firmowych
Awatar użytkownika
kamilka
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:19

08 lip 2019, 13:40

A może pożyczka na cele obrotowe by wystarczyła? Na Podkarpaciu jest taki fundusz, który pomaga przedsiębiorcom w rozwoju firmy ( Podkarpacki Fundusz Rozwoju Regionalnego) ,może kogoś to zainteresuje i pomoże w rozwoju działalności.
Awatar użytkownika
roma
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2019, 08:57
Lokalizacja: Ostrowiec

10 gru 2019, 14:30

kamilka pisze:
> A może pożyczka na cele obrotowe by wystarczyła? Na Podkarpaciu jest taki
> fundusz, który pomaga przedsiębiorcom w rozwoju firmy ( Podkarpacki Fundusz
> Rozwoju Regionalnego) ,może kogoś to zainteresuje i pomoże w rozwoju
> działalności.
Potwierdzam. Fundusz udziela pożyczek na cele obrotowe na bardzo dobrych warunkach.
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

24 cze 2020, 09:31

Pożyczka to spoko opcja, można sprawdzić stronę SprintMoney. Jest ona bardzo fajna dla osób, które są chcą bez wychodzenia z domu znaleźć idealną pożyczkę dla siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa