Specjalist ds. sprzedaży

Oferty pracy w Gdańsku
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

06 lip 2019, 20:24

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

Obsługa klientów detalicznych i hurtowych
Rozwój sprzedaży u obecnych klientów firmy
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie pozytywnych i trwałych relacji biznesowych z klientami
Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych
Kształtowanie i realizowanie strategii sprzedaży
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Praca stacjonarna ul. Litewska 1, Gdańsk

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
Rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
Mile widziana znajomość branży drzewnej i programu Subiekt lub Navireo

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Atrakcyjne warunki finansowe powiązane z wynikami sprzedaży
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
58 728 42 50