Pracownik gospodarczy/sprzątanie/teren zewnętrzny/firma sprzątająca

Oferty pracy w Warszawie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

20 cze 2019, 17:33

Firma Sprzątająca, z długoletnim doświadczeniem pilnie poszukuj osoby na stanowisko:

Pracownik gospodarczy na tereny zewnętrzne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00

Miasto:

Warszawa Targówek (okolice ul. Młodzieńczej)

Zakres obowiązków:

ogólne utrzymanie czystości i porządku na terenie zewnętrznym placówki,
odśnieżanie,
grabienie liści,
koszenie,
zamiatanie,
wymiana worków na śmieci, opróżnianie popielnic,
inne drobne prace porządkowe

Wymagania:

chęci, zaangażowanie do pracy,
punktualność,
sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
wsparcie Firmy
ubrania robocze,
wszelkie niezbędne środki oraz sprzęt
praca w grupie
wynagrodzenie 2500 zł brutto

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel.: 734-146-489 zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.