Specjalista ds. kadr i płac

Oferty pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

18 cze 2019, 07:45

STEMAR spółka cywilna prowadząca działalność w zakresie między innymi: sprzedaży płytek ceramicznych , armatury łazienkowej , materiałów budowlanych do aranżacji wnętrz.
Nasza wizja „Dostarczamy wygodę i solidność ” sprawia, że praca w STEMAR umożliwia ciągły rozwój i gwarancje ciągłości zatrudnienia .

Jeśli masz:
wykształcenie wyższe
pracowałeś/aś co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku
masz wiedzę w zakresie Ubezpieczeń Społecznych znasz przepisy Kodeksu Pracy i BHP
znasz zagadnienia Zakładu Pracy Chronionej
to zapraszamy do składania aplikacji na to stanowisko .

Gdzie będziesz pracować: ul. Mała 5 Gorzów Wlkp.

Możesz liczyć na:
aktywny czas w nowoczesnym biurze wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,
pracę na pół etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie -
lidera branży ceramiki budowlanej
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, oraz uczestniczeniu w budowaniu firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

praktyki w naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu akt osobowych,
znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
swobodnego posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel-em,
życzliwości i profesjonalizmu w komunikacji z pracownikami,
wykonywania zadań rzetelnie, dokładnie i radzenia sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami,
znajomość przepisów w zakresie Zakładu Pracy Chronionej

Twoje zadania to odpowiedzialność za:

przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji ,
naliczanie wynagrodzeń (dla ponad 20 pracowników),
sporządzanie listy płac,
wspieranie pracowników i obsługa systemu kadrowo-płacowego.
Obsługa programu PFRON

Tel: 601 716 001