Referent ds. kadr

Oferty pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

18 cze 2019, 07:32

POSZUKUJEMY

osoby do pracy na stanowisko

REFERENTA DS. KADR

INNEKO Spółka z o o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

REFERENTA DS.KADR

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Region : lubuskie

Opis stanowiska:

przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników oraz bieżącym zatrudnieniem,
rozliczanie urlopów wypoczynkowych,
obsługa pracowników w zakresie oferowanych benefitów,
udział w ustalaniu potrzeb szkoleniowych oraz organizacja szkoleń BHP wstępnych, okresowych,
monitorowanie oraz organizowanie szczepień ochronnych pracowników,
tworzenie raportów i analiz wewnętrznych,
monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych.

Wymagania:

min. 1- roczne doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego;
dodatkowym atutem będzie znajomość prawa pracy,
doświadczenie w pracy z programami MS Office, w szczególności Excel,
duża samodzielność oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
komunikatywność, obowiązkowość i rzetelność
prawo jazdy kat. B .

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń ,
dodatek obecnościowy,
pełen pakiet świadczeń socjalnych,
atrakcyjne ubezpieczenie grupowe w wariantach do wyboru,
karta Multisport,
programy : stypendialny i rekomendacji,
wydarzenia integracyjne,
dodatkowe dni wolne od pracy za niepalenie w miejscu pracy,
pełne wyzwań stanowisko pracy w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Spółki w Gorzowie Wlkp., przy ul. Teatralnej 49 lub pod numerem telefonu : 784 065 829 .