Instruktor C, CE

Oferty pracy w Mysłowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

14 cze 2019, 22:32

Ośrodek Szkoleń Zawodowych " Diagno-Test" Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Instruktor Nauki Jazdy kat. C, CE

Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub poprzez własną działalność gospodarczą

Jesteśmy firmą rzetelną, realizującą zarówno szkolenia komercyjne jak i z projektów unijnych.

Od kandydata oczekujemy:

uprawnień instruktora na kat. C,C+E (może być jedno uprawnienie)
rzetelności, uczciwości oraz sumienności
dobrej komunikatywności oraz umiejętności pracy z ludźmi
wysokiej kultury osobistej
zaangażowania w pracę

Zakres obowiązków:

prowadzenie zajęć z zakresu nauki prawa jazdy kat. C, C+E
dbanie o dokumentację

Co oferujemy w zamian?

atrakcyjne wynagrodzenie
długą i stałą współpracę
dobrą atmosferę w pracy
elastyczny grafik

W razie pytań proszę dzwonić 602 -242-723