Konserwator

Oferty pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

10 cze 2019, 21:06

POSZUKUJEMY

osoby do pracy na stanowisko

KONSERWATOR

INNEKO Spółka z o o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko :

Konserwator

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

zapewnienie i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego obiektu,
konserwacja i drobne naprawy instalacji elektrycznej, wodno -kanalizacyjnej, grzewczej i klimatyzacji,
usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie obiektu,
wykonywanie drobnych prac remontowych,
wykonywanie drobnych prac demontażu w Punkcie przetwarzania sprzętu zużytego elektrycznego i elektronicznego,
dbanie o czystość na zewnątrz budynku.

Wymagania:

doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych,
podstawowa wiedza na temat funkcjonowania poszczególnych instalacji,
umiejętność wykonywania pracy samodzielnie,
sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
dobra organizacja pracy,
prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń ,
dodatek obecnościowy,
pełen pakiet świadczeń socjalnych,
atrakcyjne ubezpieczenie grupowe w wariantach do wyboru,
karta MULTISPORT,
programy : stypendialny i rekomendacji,
wydarzenia integracyjne,
owocowy dzień dla pracowników,
dodatkowe dni wolne od pracy za niepalenie w miejscu pracy,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mailowy lub kontakt osobisty w siedzibie Spółki w Gorzowie Wlkp., przy ul. Teatralnej 49 lub pod numerem telefonu : 609 001 516.