Pomoc cukiernika Sulecin, I zmiana

Oferty pracy w Sulęcinie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

06 cze 2019, 13:43

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem na rynku, działającą w branży piekarniczo - cukierniczej na terenie woj. lubuskiego. Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy właśnie Ciebie - doświadczonej i gotowej na nowe wyzwania osoby na stanowisko: Pomoc cukiernika

Ogólny zakres obowiązków:
- pomoc w przygotowywaniu tortów zgodnie z recepturami
- pomoc w przygotowywaniu różnego rodzaju nadzienia: kremów, polew itp.,
- wykonywanie innych czynności pomocniczych

W rama zatrudnienia oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
- pracę w miłym zespole
- pracę na jedną zmianę !!

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w produkcji wyrobów cukierniczych oraz posiadające książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Miejsce pracy: Piekarnia Sulęcin, Lipowa 27

Telefon: 519-326-229