Referent techniczny

Oferty pracy w Bydgoszczy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

03 cze 2019, 10:02

Wymagania:

wykształcenie: średnie / wyższe,
specjalność: mechanika, mechatronika,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - związane z projektowaniem części mechanicznych, testami urządzeń, oblotami bezzałogowych statków powietrznych,
znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
znajomość oprogramowania CAD oraz pakietu MS Office.

Zakres obowiązków:

tworzenie dokumentacji w oprogramowaniu CAD,
integracja i montaż prototypów,
wykonywanie testów i sprawdzeń.

Oferujemy:

interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

Telefon: 608 503 018