Kasjer - Legionowo, TYGODNIÓWKI!!

Oferty pracy w Legionowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

31 maja 2019, 19:22

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Kasjer/Ekspedient.

Praca w LEGIONOWIE.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szybka wypłata!

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku kasjerskim.

Obsługa klienta / wykładanie towaru.

Praca zmianowa

Elastyczny grafik.

Wymagania:

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Uprzejmość i swoboda w kontakcie z Klientem.

Dokładność i uczciwość.

Oferujemy:

Szkolenie dla osób bez doświadczenia.

Wypłaty tygodniowe lub miesięczne.

Umowę zlecenie.

* Oferta pracy tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07 .