Pracownik myjni samochodowej

Oferty pracy w Warszawie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

12 kwie 2019, 22:43

Zadania na stanowisku:
- mycie samochodów zewnętrzne samochodów

Wymagania:
- entuzjazm, pasja motoryzacyjna,
- prawo jazdy kat. B.

Nasza myjnia jest myjnią wewnętrzną serwisu blacharsko-lakierniczego. Nie pracujemy w soboty. Praca jest na dwie zmiany.Oferujemy umowę o pracę.

Po pół roku pracy na myjni , dla osób chętnych możliwe jest przeniesienie na stanowisko autokosmetyki.

Kandydatów zainteresowanych prosimy o pozostawienie CV lub kontakt telefoniczny
Numer kontaktowy: 510 196 300