Program do nagrywania muzyki i filmów

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aurelia
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2019, 12:37

18 lut 2019, 11:32

Hej, szukam jakiegoś dobrego i niedrogiego programu do nagrywania płyt CD i DVD. Od jakiegoś czasu mój bratanek zajmuje się tworzeniem fajnej muzyki (naprawdę myślę, że ma talent) i chciałabym mu kupić taki program, żeby mógł swoja twórczość przenieść na płytki. Doradzicie coś fajnego?
Awatar użytkownika
Naderal
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2019, 11:36

18 lut 2019, 12:06

A nie lepiej żeby młody robił to w profesjonalnym studio? Albo wrzucał swoją muzę na YT, po co mu tak naprawdę nagrywanie płyt?
Awatar użytkownika
Opal
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2019, 12:08

19 lut 2019, 08:21

Młodzież na różne sposoby się teraz próbuje rozreklamować, kto wie, może chłopak ma już filmik na YT i chce poszerzyć działalność. Mniejsza zresztą o to, pytanie jest o program do nagrywania płytek. Ja sam mam prosty (ale bardzo sprawny) program ashampoo burning studio i jestem z niego zadowolony. Najbardziej odpowiada mi, ze ma funkcję rozszerzonego zarządzania multimediami. Można tworzyć pokazy slajdów czy dodawać animowane menu, można też samemu zaprojektować okładkę na płytkę. Myślę, że chłopak będzie z takiego programu zadowolony.
Awatar użytkownika
Youe
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 22:49

25 lut 2019, 00:10

a nie ma darmowych programów tego typu? powinny być
Awatar użytkownika
NatusiaaaKRK
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2019, 10:14

01 mar 2019, 10:24

A Twój komputer nie jest w coś takiego wyposażony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa