Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 17:54

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z rozwojem struktur nasz Klient poszukuje do zespołu Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Bielska - Białej
Zakres obowiązków:
• Kierowanie działem księgowości w firmie, nadzór merytoryczny i organizacyjny,
• Prowadzenie księgowości,
• Sporządzanie sprawozdań finansowych,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych,
• Sporządzanie bilansów,
• Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb firmy,
• Realizacja przelewów,
• Uzgadnianie rozrachunków,
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w obsłudze pełnej księgowości,
• Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny,
• Preferowane wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętności analityczne,
• Dobra organizacja, rzetelność, systematyczność, dokładność, skrupulatność.
• Prawo jazdy kat. B,
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Zatrudniona osoba docelowo będzie zarządzała zespołem kilku osób,
• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie (zatrudniającej do kilkunastu osób),
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Miejsce pracy okolice Bielska - Białej.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Telefon: 695 060 352
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

15 lut 2019, 16:16

Kiedyś myślałam podobnymi kategoriami - samemu będzie taniej. Znam się trochę na tym, nic skomplikowanego. Ale jak 6 miesiącach okazało się, że zajmuje mi to już zgoła 1/3 czasu przeznaczonego na pracę i muszę siedzieć nocami i szukać odpowiedniego komentarza - to podziękowałam. Zaczęłam współpracę z warszawskim biurem Gama - nie dość, że robią mi to szybciej i lepiej, płacę mało to do tego mam ubezpieczenie.