Dodatkowa Współpraca Dla Agentów Ubezpieczeniowych Śrem Jarocin

Oferty pracy w Gostyniu
Kontakt:

01 gru 2018, 04:15

Poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca Finansowy
ŚREM, JAROCIN, RAWICZ, KROTOSZYN, GOSTYŃ

Opis stanowiska:Sprzedaż pożyczek gotówkowych, Badanie zdolności kredytowej klienta, Aktywne działania marketingowe, Kontakt z Klientem oraz rozpoznawanie jego potrzeb finansowych, Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem, Obsługa po-sprzedażowa KlientaWymagania:Zaangażowanie, Otwartość, Komunikatywność, Kultura osobista, Rzetelność i etyka zawodowa..Oferujemy:
Możliwość rozwoju w obszarze finansowym, Cykl szkoleń przygotowujących do pracy oraz poszerzających kompetencje w obszarze usług finansowych, Elastyczne godziny pracy,

Najlepsze i najwyższe wynagrodzenie w branży!
Dołącz do najlepszych ! Zacznij zarabiać już teraz !

Telefon: 602 614 818