Doradca Klienta w Oddziale Banku

Oferty pracy w Gostyniu
Kontakt:

01 gru 2018, 04:14

Oddział Partnerski Banku zatrudni Doradcę Klienta

Główne zadania:
• sprzedaż produktów bankowych
• obsługa klientów w zakresie operacji kasowych
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie maturalne
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
• wysokie zdolności komunikacyjne
• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:
• pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej
• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
• bezpłatne szkolenia

Telefon: 507 223 213