Świetna dodatkowa praca !!!

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
emka
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2011, 23:16

26 lis 2011, 19:54

Cześć mam na imię Emilka i jestem AVON Sales Leader w UK.
4 lat temu jako nie pracującą mama niemowlaka postanowiłam wspomóc męża w utrzymaniu rodziny. Zaczęłam szukać dodatkowej pracy i zapisałam się do AVON.
W dzisiejszych czasach wszystkie ceny ida w górę a zarobki stoją w miejscu. Wiec zawsze dodatkowe pieniądze się przydadzą.
Avon w UK istnieje już ponad 50 lat, każda kobieta bez względu na wiek i rasę zna te produkty które sprzedają się tutaj doskonale ze względu na dobra jakość i niesamowicie niskie ceny w odróżnieniu od Polski gdzie produkty Avon są jeszcze ekskluzywne i drogie dla przeciętnego pracującego.

Głównym narzędziem pracy w AVON są katalogi (co 3 tygodnie nowy), i właśnie one są naszym motorem do zarabiania pieniędzy . Najlepiej i najłatwiej jest rozpocząć od znajomych ,rodziny ,koleżanek , możesz również zostawiać katalogi w rożnych miejscach np. sklepy , fryzjerzy,..., pomysł należy do ciebie.
Tutaj konsultantką możesz być nawet wtedy jeżeli chcesz kupować kosmetyki tylko dla siebie za kilka funtów ,nie ma określonych kwot na zamówienia i nie musisz robić każdego zamówienia, dostawa jest zawsze darmowa do twojego domu kilka dni później. Po dostawie masz 13 dni na uregulowanie płatności.
Konsultantka Avon zarabia gwarantowane 20% od kwoty £78,od kwoty £148+ będziesz zarabiała 25% (a nawet więcej),całkiem nieźle- gdy poświęcając tylko kilka godzin pracy na tydzień można nieźle dodatkowo zarabiać. W każdej chwili jeżeli stwierdzisz że nie jest to zajęcie dla ciebie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji.
Jedynym twoim kosztem zapisania się do Avon jest 2x £7.50, które Avon dolicza do twojego rachunku przy dwóch pierwszych zamówieniach!
Dbając o swoich klientów AVON oferuje 100% gwarancji na każdy zakupiony produkt, który można za darmowo zwrócić lub wymienić.
Będąc konsultantką będziesz miała przywilej korzystania ze specjalnego katalogu tylko dla reprezentantek tzw. Hello Tomorrow i kupować wszystko po szokująco niskich cenach.

To tak ogólnie o zasadach współpracy.
Jeżeli chociaż trochę cię zainteresowałam proszę skontaktuj się ze mną po więcej informacji a ja jedynie mogę cię zapewnić że na pewno nie będziesz zawiedziona, zawsze będziesz mogła korzystać z rady i pomocy twojego polskiego sales leadera.
Jeżeli chcesz robić karierę w AVON i zarabiać wymarzone- duże pieniądze możesz także zostać sales leaderem, osobą która buduje swoja grupę, pomaga i dba o swoje konsultantki za co Avon bardzo dobrze wynagradza i do tego nie jest ci potrzebna wspaniała znajomość angielskiego, referencje czy doswiadczenie,
Ja tez zaczynałam od zera.
Jeżeli chcesz odnosić sukcesy w biznesie kosmetycznym to to jest właściwe miejsce dla ciebie-super zarobki, dowolne godziny pracy, po prostu twój własny biznes który sama budujesz i rozwijasz.
Serdecznie zapraszam do współpracy, gwarantuje ze warunki współpracy na pewno Ci się spodobają .
Pozdrawiam i mam nadzieje ze dołączysz do naszej największej i najlepszej polskiej grupy konsultantek w UK i Irlandii Pn. Proszę wypełnij formę zgłoszeniową na mojej stronie www.milka-avo.co.uk (become a representative- apply now ) lub skontaktuj się ze mną po więcej szczegółowych informacji.
Emilia. Z
AVON Sales Leader
07521018110
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa