Specjalista ds. Kadr

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
elektro
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2011, 10:06

08 lis 2011, 09:13

ELEKTRO – FUTURA to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz najwyższa jakość prac realizowanych przez ELEKTRO-FUTURA, to w 100% efekt zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR
ZAKRES ZADAŃ
- obsługa kadrowa pracowników (akta osobowe, obieg dokumentów, ewidencjonowanie czasu pracy itd.)
- formułowanie, zawiązywanie i rozwiązywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych
- doradztwo w kwestiach związanych z prawem pracy
- nadzór nad przestrzeganiem postanowień umowy o pracę
- współpraca z zewnętrznymi firmami (księgowość, bhp, lekarz medycyny pracy)
- współpraca z innymi działami firmy
- czynności ogólno administracyjne

WYMAGANIA
- min. 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
- praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa pracy (m.in. umiejętność sporządzania i zawierania umów o pracę i umów cywilnoprawnych)
- znajomość dokumentacji kadrowej i wiedza na temat sposobu jej prowadzenia
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel i MS Word)
- umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
- wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ZZL i pokrewne)
- skrupulatność, dokładność, terminowość

MILE WIDZIANE:
- znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń
- znajomość narzędzi ZZL

OFERUJEMY
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
- wpływ na kreowanie polityki personalnej firmy
- możliwość kreowania i wdrażania nowych procedur personalnych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia specjalistyczne)
- praca w dynamicznie rozwijającej się, otwartej na innowacje firmie

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny), proszę przesyłać mailem opatrzonym w temacie numerem referencyjnym na adres: a.slodkowska@elektro-futura.pl
Termin nadsyłania dokumentów: 18.11.2011r.
Numer referencyjny: KDR/11/PO
Zablokowany