Kosmetolog / masażysta

Oferty pracy w Bochni
Kontakt:

25 lis 2018, 02:21

Invest4elite Sp. z o.o. będąca właścicielem obiektów konferencyjno - hotelowych na terenie Polski, do obiektu Nowa Bochnia Centrum Biznesowo & SPA w Bochni poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kosmetolog / Masażystka

Kluczowe obowiązki:

• Przeprowadzanie zabiegów z zakresu kosmetologi i fizykoterapii
• Dbanie o czystość stanowiska pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Pozytywne usposobienie.kontakt z klientem
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Zaangażowanie, dyspozycyjność.
• Posiadanie wykształcenia kierunkowego, lub szkoleń kierunkowych

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uznaniowa uzależniona od wyników pracy.
• Szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa.
• Pakiet szkoleń.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Telefon: 693 105 455