Operator linii montażowej

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

24 lis 2018, 23:53

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego z naszych kluczowych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Zadania:
• Wykonywanie prac związanych z montażem worków w zbiornikach ciśnieniowych (20 kg)
• Nakładanie / zdejmowanie elementów zbiorników na specjalnych zawieszkach
• Ważenie zbiorników, mierzenie w nich ciśnienia
• Pakowanie zbiorników w opakowania zbiorcze
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania
Wymagania:
• Predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej (podnoszenie zbiorników)
• Zdolności manualne
• Motywacja i chęci do podjęcia pracy
• Mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferta
Oferta:
• Możliwość podjęcia pracy fizycznej od zaraz w dużej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w Olkuszu
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością związania się z firmą na stałe
• Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14-22) od poniedziałku do piątku
• Bogaty pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU itp.)

Telefon: 608 549 215