Praca z dziećmi ( instruktor animator)

Oferty pracy w Złotoryji
Kontakt:

24 lis 2018, 00:36

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawcza prowadzącą zajęcia animacyjno-ruchowe dla uczniów szkół podstawowych.

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć ruchowych z dziećmi w wieku 6-10 r.ż.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z dziećmi,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat. B,
- odpowiedzialność,
- miłe usposobienie i duże pokłady energii,
- dobre poczucie rytmu.
- miejsce zamieszkania Złotoryja lub okolice. (Zagrodno, Pielgrzymka, Nowy Kościół)

Oferujemy:

- przygotowanie do pracy oraz systematyczne szkolenia,
- samochód służbowy,
- pracę w młodym zespole,
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- pracę od pn-pt w godz. 11:30-16:45.
- wysokie wynagrodzenie

Telefon: 609 653 693