Pracuj w nowym zakładzie - darmowe dojazdy

Oferty pracy w Strzegomiu
Kontakt:

24 lis 2018, 00:15

Już ruszyła nowa rekrutacja ! Przyczyń się do rozwoju globalnej technologii ! Szukamy nowych talentów ! Czyli właśnie Ciebie ! Nie czekaj i wyślij Cv !

oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- system 4 brygadowy
- dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
- dofinansowanie do posiłków w zakładzie
- darmową opiekę medyczną
- dofinansowanie do karty Multisport
- na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
- nowoczesny zakład pracy
- innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
- najnowocześniejszą technologię pracy
- pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
- i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Strzegom

zadania

- obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
- realizacja planu produkcyjnego
- zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
- obsługa komputera/ paneli dotykowych

oczekujemy

- zdolności manualne,
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub 4 brygadowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Telefon: 605 130 369