Konsultant ds. Sprzedaży Play

Oferty pracy w Lubaniu
Kontakt:

23 lis 2018, 20:47

Miejsce pracy: Lubań

Twoje zadania to:
- Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
- Dbanie o wizerunek salonu

Jeśli:
- Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
- Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
- Angażujesz się w 100% w to co robisz
- Wyróżniasz się inicjatywą

to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:
- umowę o pracę
- premie sprzedażowe
- liczne szkolenia
- konkursy sprzedażowe
- imprezy integracyjne:)

Telefon: 790 031 328