Pracownik Ochrony_Obiekt Handlowy_Lubań

Oferty pracy w Lubaniu
Kontakt:

23 lis 2018, 20:44

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY - OBIEKT HANDLOWY

Forma zatrudnienia: UMOWA ZLECENIE
Miejsce pracy: Lubań - obiekt handlowy RTV EURO AGD
Zakres zadań:- ochrona mienia przed kradzieżą- monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu- sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania:- niekaralność- sumienność i zdecydowanie- zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy:- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę godzinową od 13 zł netto- gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca- ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy Informacje o ofercie dostępne pod numerem [ removed ]
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon: 691 475 951