Pomocnik operatora CNC

Oferty pracy w Świebodzicach
Kontakt:

23 lis 2018, 15:57

Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych

Oczekiwania:

- wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- odpowiedzialność,

- komunikatywność,

- dokładność i systematyczność,

- dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

Obowiązki:

- praca przy procesie wykrawania laserowego, oraz gięcia krawędziowego stali

- kontrola ilościowa i jakościowa towarów,

- pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki,

- utrzymywanie we właściwym stanie czystości stanowiska pracy,

- realizacja planów produkcyjnych,

- praca w systemie 3-zmianowym,

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku, - pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie,

- dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,

- niezbędne narzędzia pracy.

Telefon: 533 181 698