Praca Sprzedawca - Świebodzice

Oferty pracy w Świebodzicach
Kontakt:

23 lis 2018, 15:56

PGT Agencja Zatrudnienia - działamy na lokalnym rynku od blisko 15 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy współpracując z firmami z regionu Świdnickiego oraz całego województwa Dolnośląskiego.

Naszymi usługami w zakresie rekrutacji pracowników wspomagamy małe oraz duże przedsiębiorstwa. Wynikiem tego posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Zespół PGT

Praca w Świebodzicach.

Dla swojego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy do sieci sklepów w branży mięsno – wędliniarskiej.

Obowiązki:
- sprzedaż wyrobów zakładu,
- obsługa kasy fiskalnej,
- dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:
- książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne, bądź gotowość wyrobienia,
- doświadczenie.

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie miesięczne: 2000 zł netto + premia,
- praca w systemie 2-zmianowym 6:00-18:00.

Telefon: 74 6683965