Poszukujemy handlowca w branży spożywczej z własną dział. gospodarczą

Oferty pracy w Bielawie
Kontakt:

23 lis 2018, 10:41

Poszukujemy handlowca z doświadczeniem w branży spożywczej, z własną działalnością gospodarczą (preferowana sprzedaż do supermarketów).
Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolska, Mazowsze, Wielkopolska.

Specjalizujemy się w sprzedaży kawy i herbaty z segmentu Premium, także innych produktów delikatesowych. Własny import z Włoch, Niemiec, Sri Lanki, Kolumbii.

Wymagania:

1. Własna działalność gospodarcza
2. Prawo jazdy kategorii B
3. Samochód
4. Minimalny staż pracy w branży spożywczej - 1 rok
5. Pracowitość, komunikatywność i dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

1. Zdobywanie i obsługa klientów
2. Prezentacja oferty handlowej dostosowanej do rodzaju klienta

Oferujemy:

1. Dobre warunki prowizyjne
2. Duże możliwości rozwoju zawodowego, budowania oraz zarządzania siecią sprzedaży

Telefon: 665 152 372