Wezi-tec Konserwator

Oferty pracy w Legnicy
Kontakt:

20 lis 2018, 14:15

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków

 • Usuwanie drobnych uszkodzeń budynku i instalacji
(sanitarnych, armatury sanitarnej, elektrycznych,
hydraulicznych,pneumatycznych i ślusarki okienno
drzwiowej)
 • Wymiana glazury i terakot
 • Segregacja i wywóz odpadów
 • Obsługa instalacji wentylacyjnych i grzewczych

Poszukiwane kompetencje

 • Ukończone szkoły zawodowe lub techniczne o profilu
budowlanym lub elektrycznym lub mechanicznym i
doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.
 • Świadomość bezpiecznej pracy i przestrzeganie
przepisówBHP
 • Umiejętność współpracy w zespole
 • W miarą możliwości elastyczny czas pracy
 • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i podesty
samojezdne oraz branżowe E1, E2 i E3.

Oferujemy

 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i
nastawionej na ciągły rozwój;
 • Szkolenia związane z podnoszeniem kwalifikacji
zawodowych;
 • Proces wdrożenia do firmy i na stanowisko pracy;
 • Karta Medicover po roku pracy;
 • Pakiet świadczeń socjalnych;
Karta Multisport.

Telefon: 768 551 967