Piekarz/pomocnik piekarza do zakładu z tradycją | Opcja zakwaterowania

Oferty pracy w Aleksandrowie Łódzkim
Kontakt:

18 lis 2018, 14:07

Poszukujemy lubiących swój fach PIEKARZY LUB POMOCNIKÓW PIEKARZY do rodzinnej piekarni w Aleksandrowie Łódzkim. Praca w godzinach nocnych, od 20:00 do 4:00 rano, przez 6 dni w tygodniu. Stawka tygodniowa to 600 zł netto plus świeże bułki do domu. Jeśli potrzebny zapewniamy nocleg w domku jednorodzinnym obok zakładu, z osobnym wejściem i czterema pokojami i kuchnią na piętrze. Koszt noclegu to 400 zł/m-c od osoby.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie ciast z różnych rodzajów mąk i ziaren, dzielenie ich i kształtowanie;
• prowadzenie rozrostu i wypieku pieczywa, dbanie o cały proces przed i po wypieku;
• przygotowywanie i przekazywanie pieczywa do wysyłki i sprzedaży

NASZE OCZEKIWANIA:
• Solidność i chęć do pracy w godzinach nocnych;
• Doświadczenie w zawodzie lub gotowość do szybkiego zdobycia fachu;
• Dla osób spoza polski mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego.

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę na pełen etat, na początek na 3-miesięczny okres próbny;
• Praca w godzinach od 20:00 do 4:00, od niedzieli do piątku.
• Stawka 600 zł netto/tydzień pracy i bezpłatne pieczywo każdego dnia;
• Możliwość przeszkolenia do zawodu;
• Nocleg w domku jednorodzinnym obok zakładu, jeśli potrzebny.

Telefon: 512 340 620