Pracownik produkcji (kable światłowodowe)

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:48

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego z naszych kluczowych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Miejsce wykonywania pracy: Stryków

ZADANIA:
• Docinanie kabli światłowodowych
• Wzrokowa kontrola jakości
• Kompletowanie zamówień
• Proste raportowanie wyników produkcji
• Dokładanie plastikowych elementów

Oczekiwania
WYMAGANIA:
• Zdolności manualne
• Dobry wzrok lub dobre widzenie w szkłach korekcyjnych
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych
• Dbałość o porządek w miejscu pracy

Oferta
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w systemie 3-zmianowym
• Podwójne dodatki do godzin nocnych, premie oraz dostęp do licznych benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, itp.)
• Darmowy transport pracowniczy (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Koluszki, Brzeziny, Łowicz, Łęczyca, Głowno, Piątek)
• Pracę w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Telefon: 608 549 215