SPRZEDAWCA-PROJEKTANT - sklep z wyposażeniem wnętrz

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:46

Obecnie poszukujemy pracownika do stałej współpracy, na cały etat, na stanowisko:

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA-PROJEKTANT W SKLEPIE STACJONARNYM

Zadania:
• Aktywna sprzedaż w oparciu o prowizję od sprzedaży
• Aktywna obsługa klienta zgodnie z zachowaniem wysokich standardów firmy
• Projektowanie łazienek oraz kuchni w programie Cad Decor PRO
• Doradztwo w zakresie wykorzystania produktów dostępnych w ofercie firmy
• Wystawianie dokumentów sprzedaży - paragonów / faktur
• Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• Dbałość o porządek w sklepie i ekspozycję towaru
• Zamawianie towaru i przyjmowanie dostaw
• Dostarczanie towaru do klientów samochodem służbowym

Oferujemy:
• Dobre i przyjazne warunki pracy
• Stabilność zatrudnienia, rzetelne rozliczenia z pracownikami i płacę na czas
• Szansę rozwoju
• Przyuczenie do projektowania

Nasze oczekiwania:
• Poszukujemy osób pracowitych , angażujących się w powierzane obowiązki, zainteresowanych długofalową współpracą
• Szukamy osób kreatywnych, chętnie z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej, łatwo nawiązujących kontakty, z zamiłowaniem do prac kreatywnych

Wymagania:
• Wymagana dobra znajomość obsługi komputera
• Dobra komunikacja, wysoka kultura osobista
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• Rzetelność i dokładność
• Łatwe przyswajanie wiedzy

Telefon: 573 293 434