Operator wózka widłowego- bez doświadczenia

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:44

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nie zwlekaj! Zgłoś się do nas jeszcze dziś!
Właśnie teraz poszukujemy pracowników takich jak TY!

Zadania:

• Obsługa wózków widłowych (czołowych i bocznych)
• Załadunek i rozładunek towarów
• Wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych
• Kontrola towaru
• Obsługa systemów magazynowych i skanerów

Wymagania:
• Uprawnienia na wózki widłowe UDT
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych jest mile widziane, ale NIEKONIECZNE

Oferujemy :
• Zatrudnienie na pełen etat
• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
• Wysokie wynagrodzenie
• Dodatkowo płatne nadgodziny i dodatki za pracę w godzinach nocnych
• Szybkie przejęcia przez firmę

Telefon: 723 001 546