Inżynier Procesu Produkcji

Oferty pracy w Człuchowie
Kontakt:

16 lis 2018, 14:37

Pearl Hunters - Executive Search
(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej współpracującej z różnymi sektorami przemysłu, m.in. energetycznym, szukamy kandydata do pracy na stanowisku:

Nr ref: IPP/2018

Lokalizacja: Zakład produkcyjny w południowej cz. woj. pomorskiego

Zakres obowiązków:
• Udział w projektach prowadzących do ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów, uzyskania stabilności procesu, zadanych parametrów jakościowych i ilościowych;
• Bieżące przeprowadzanie analiz procesów oraz koordynowanie zmian optymalizacyjnych;
• Organizowanie warsztatów zorientowanych na rozwiązywanie problemów, planowanie akcji korekcyjnych;
• Projektowanie procesów produkcyjnych oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;
• Nadzorowanie i udoskonalanie procesów produkcyjnych; raportowanie danych;
• Odpowiedzialność za utrzymanie bieżącej produkcji na wybranych maszynach i urządzeniach;
• Tworzenie dokumentacji i instrukcji, w szczególności bieżących sprawozdań i kontroli oraz oznakowania półwyrobu zgodnie z procedurą ISO 9001 i 1401;
• Uczestnictwo w zespołach zadaniowych w zakresie opracowywanie technologii, 6S, KAIZEN, planowania inwestycji;
• Nadzorowanie pracy techników produkcji oraz bieżąca obsługa wybranych maszyn i urządzeń;
• Dbanie o bezpieczną eksploatację urządzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, bieżące monitorowanie działania wybranych maszyn i urządzeń;
• Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych wybranych maszyn i urządzeń;
• Ocena techniczna urządzeń, wstępna diagnostyka przyczyn awarii, decyzja o dopuszczeniu wybranych maszyn i urządzeń do dalszego użytkowania;
• Szkolenie i wdrażanie Techników Produkcji.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne kierunkowe (mgr inż.: fizyk, chemik, informatyk, dowolne techniczne, dowolne przyrodnicze, pożądane kierunki: elektryczne, elektroniczne, mechaniczne);
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/ w serwisowaniu i/lub projektowaniu urządzeń produkcyjnych;
• Poczucie odpowiedzialności, systematyczność, zaangażowanie oraz rzetelność;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
• Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
• Zdolności manualne i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów;
• Nastawienie na dalszy rozwój w dłuższej perspektywie;
• Mile widziana znajomość narzędzi LM, SPC, Six Sigma, OEE oraz umiejętność tworzenia analizy ryzyka PFMEA;
• Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony w polskiej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie;
• Wsparcie w relokacji dla osób spoza woj. pomorskiego; możliwość zatrudnienia partnera/ partnerki w strukturach firmy;
• Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska oraz indywidualny program rozwoju;
• Dostęp do unikalnej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego w kraju i za granicą;
• Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
• Szkolenia techniczne, językowe i rozwojowe.

Telefon; 791 988 806