Kierownik i Z-ca Kierownika Marketu,Dino Polska,Charbrowo

Oferty pracy w Lęborku
Kontakt:

15 lis 2018, 14:46

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KIEROWNIK I ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

- Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

- Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

- Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

- Zarządzanie podległym zespołem

- Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

- Zarządzanie asortymentem marketu

- Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

- Znajomość specyfiki handlu detalicznego

- Umiejętność skutecznego planowania

- Komunikatywność oraz kreatywność

- Umiejętność zarządzania zespołem.

Telefon: 665 941 451