Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej - Tczew

Oferty pracy w Tczewie
Kontakt:

14 lis 2018, 13:54

Poszukiwana osoba na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Tczew

Opis stanowiska:
- kompleksowa ochrona obiektów,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagamy:
- niekaralności,
- dyspozycyjności,
- odpowiedzialności i spostrzegawczości,
- wysokiej kultury osobistej,
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie zmianowym: 24/48,
- umowę z pełną składką ZUS,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Telefon: 607-423-270
693-950-038