Pomocnik magazynu

Oferty pracy w Gdyni
Kontakt:

14 lis 2018, 11:24

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

oferujemy
- umowę o pracę tymczasową ( firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu ! ),
- atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 300 zł brutto/msc nawet do 1000 zł brutto/msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
- branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania
- przygotowywanie i pakowanie gotowych elementów do wysyłki.

oczekujemy
- silna motywacja do pracy,
- uprawnienia na wózki widłowe,
- gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
- sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
- umiejętności pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany?Zadzwoń 501 331 944