Pracownik Serwisu Pojazdów

Oferty pracy w Lubartowie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:29

Firma transportowa Emtruck sp.z.o.o posiadająca własną OSKP , zajmująca się diagnostyką , naprawą samochodów, osobowych , dostawczych i ciężarowych , poszukuje kandydata na stanowisko :

PRACOWNIK SERWISU POJAZDÓW
Region: lubelskie , miejsce pracy Kolonia Łucka ( Lubartów )

Opis stanowiska , oczekiwania :

• Wykształcenie minimum średnie – lub zawodowe techniczne preferowane technik mechanik
• Dobra znajomość branży motoryzacyjnej , oraz budowy pojazdów samochodowych
• Sprzedaż i zamawianie części zamiennych
• Stała współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z klientami w zakresie zleceń
• Nadzór nad prawidłową pracą podległego zespołu
• Terminowa realizacja zleceń warsztatowych
• Rozliczanie zleceń , wystawianie faktur
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dbanie o należyty wizerunek serwisu

Dodatkowe atuty :

• Znajomość programów e-Sowa , IC-katalog
• Uprawnienia diagnostyczne OSKP
• Prawo jazdy kat B ( mile widziane C , C+E )
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wsparcie kadry zarządzającej
• Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów wykonywanej pracy,
• Atrakcyjny pakiet socjalny

Telefon: 818 555 395