Praca Produkcja

Oferty pracy w Lubartowie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:26

Agencja Pracy Tymczasowej – FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344)
Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy.
Miejsce pracy: LUBARTÓW ( ul. Lubelska 104)
Praca dla Panów

Obowiązki:
-praca na linii montażowej przy produkcji okien dachowych;

Wymagania:
-zdolności manualne;
-motywacja do pracy;

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jedno zmianowym,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- oferta dotyczy pracy sezonowej;

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o zgłaszanie telefoniczne 517 203 200