Pracownicy produkcji - Trawniki

Oferty pracy w Krasnystawie
Kontakt:

11 lis 2018, 01:23

Randstad Polska - agencja zatrudnienia, poszukuje chętnych osób na stanowiska: pracownik produkcji.
(lokalizacja: TRAWNIKI).
Jeżeli chcesz natychmiast podjąć pracę, zgłoś się do Nas!

oferujemy

- pracę na pełen etat (zarobki miesięczne 1600 - 2200 netto),
- umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne)
- pakiet benefitów Randstad PLUS (karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki do kina, sklepów itp.)
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę dla najlepszych!

zadania

- uzupełnianie surowców na taśmie;
- prawidłowa identyfikacja produktu oraz odpadu;
- pakowanie gotowych produktów;
- składanie komponentów;
- prace fizyczne, manualne;

oczekujemy

- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym (od pon. do piątku)
- doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
- motywacja do pracy

Telefon: 605 207 106