Przedstawiciel Handlowy w branży paliw ciekłych Biała Podlaska

Oferty pracy w Białej Podlasce
Kontakt:

09 lis 2018, 14:14

Opis stanowiska:
•Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami.
•Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
•Ścisła współpraca z naszymi klientami.
•Budowanie długoterminowych relacji z klientami.
•Współpraca z innymi osobami z firmy.
•Uczestnictwo w rozliczeniach należności z obsługiwanymi klientami.

Wymagania:
•Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi z rynku lubelskiego potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży i dystrybucji.
•Udokumentowane sukcesy negocjacyjne z klientami w dotychczasowej pracy.
•Znajomość technik sprzedaży.
•Samodzielność w działaniu.
•Wysoki poziom samo motywacji.
•Umiejętność rozwiązywania problemów.
•Skuteczność działania.
•Odpowiedzialność i rzetelność.
•Dobra komunikacja.
•Doskonała organizacja pracy.
•Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
•Pracę w pozytywnym środowisku firmowym.
•Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
•Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy.
•Skuteczne narzędzia marketingowe.
•Samochód służbowy.
•Telefon komórkowy.

Telefon: 882 713 715