Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Oferty pracy w Lublinie
Kontakt:

09 lis 2018, 01:28

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy specjalizującej się w zarządzaniu relacjami z klientem - w związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Znasz język niemiecki i chcesz doświadczenie zawodowe?

Lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań?

Mamy ofertę pracy własnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Lublin (wsparcie w zakresie relokacji dla Kandydatów zmieniających miejsce zamieszkania)

Zakres obowiązków:
Bieżąca obsługa klientów zagranicznych w języku niemieckim;
Obsługa tylko połączeń przychodzących;
Udzielanie klientom pełnych informacji odnośnie produktów i usług;
Udzielanie klientom wsparcia w zakresie zgłoszonych problemów technicznych;
Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta;
• Wykształcenie min. średnie;
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne;
• Gotowość do pracy w Lublinie.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - podpisywaną bezpośrednio z firmą, dla której prowadzona jest rekrutacja;
• Atrakcyjne wynagrodzenie - od 4000 PLN;
• Comiesięczne premie;
• Pracę na pełen etat w systemie zmianowym - możliwość połączenia pracy w innymi aktywnościami;
• Pracę od poniedziałku do piątku i co drugą sobotę;
Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie w nowoczesnym biurowcu;
• Wsparcie w relokacji i dofinansowanie do mieszkania, dla osób zmieniających miejsce zamieszkania;
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie)
• Szkolenia techniczne oraz szkolenia tzw. kompetencji miękkich;
• Szkolenia językowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Telefon: 723 193 100