Instalator systemów alarmowych - Kolbuszowa

Oferty pracy w Kolbuszowej
Kontakt:

08 lis 2018, 14:41

Firma American Security Polska z Kolbuszowej to działający od 14 lat, wiodący na rynku dostawca systemów antykradzieżowych do sklepów. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu radiowych i akustyczno-magnetycznych systemów antykradzieżowych EAS, systemów wykrywania metali i magnesów, liczników klientów, systemów zabezpieczeń kabelkowych.

Opis stanowiska:
- instalacja systemów antykradzieżowych, liczników klientów i innych urządzeń alarmowych,
- serwis systemów alarmowych,
- współpraca z klientami w zakresie instalacji i serwisu systemów,
- przygotowanie urządzeń, narzędzi niezbędnych do pracy,
- wykonywanie innych poleceń przełożonych

Wymagania:
- wykształcenie Techniczne,
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,uczciwość,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
- merytoryczne wsparcie w pierwszym okresie pracy,
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Telefon: +48 501 526 476