Pomocnik operatora do produkcji folii

Oferty pracy w Kolbuszowej
Kontakt:

08 lis 2018, 14:38

Firma Koltex Recykling s.c. Marcin Mitura, Urszula Mitura poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA WYTŁACZARKI FOLII

Miejsce pracy: Kolbuszowa , ul. Leśna 11

Zakres obowiązków:

Odbieranie, znakowanie, pakowanie oraz przygotowanie do transportu wyrobu gotowego
Kontrola jakości wykonywanej produkcji
Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Dbanie o stan techniczny urządzeń
Tworzenie zapisów z wykonanej pracy
Przestrzeganie instrukcji stanowiskowych oraz zasad BHP
Oczekiwania:

Dyspozycyjność i chęć do pracy w systemie zmianowym
Zmysł techniczny, zdolności manualne
Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat
Możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi linii wytłaczającej folię
Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Telefon: 605 170 703