69Operator maszyn do produkcji folii

Oferty pracy w Kolbuszowej
Kontakt:

08 lis 2018, 14:38

Firma Koltex Recykling s.c Marcin Mitura, Urszula Mitura poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI FOLII

Miejsce pracy : Kolbuszowa ul. Leśna 11

Obowiązki:

- obsługa wytłaczarek do produkcji folii

- przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie

- wykrywanie i zgłaszanie usterek w maszynie

- odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

- kontrola jakości produktu końcowego

Wymagania:

- sumienność i dokładność

- umiejętność pracy zespołowej

- dokładność

- chęć oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

– Umowa o pracę

– Wynagrodzenie minimum. 2000 zł/netto

– Premie uznaniowe

– Praca w systemie zmianowym.

– Elastyczny grafik

– Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Telefon: 605 170 703